Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

První mezinárodní projektové setkání přijeli zahájit Finové na Vysočinu

foto
Nový projekt v rámci programu Comenius Regio – Škola jako učící se organizace, na němž spolupracujeme s finskými partnery z Tampere, byl zahájen prvním setkáním, které proběhlo od 28. do 29. ledna. Dvoudenní finská návštěva měla nabytý program.
 

 
 

Úterý se neslo v duchu vzájemného seznámení, kdy na obou stranách se prezentovali všichni projektoví partneři ze škol a dalších vzdělávacích institucí. Odpoledne bylo věnováno dvěma přednáškám a návštěvě jednoho z českých partnerů. První se chopil ředitel KrÚ Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec, který představil koncepci řízení příspěvkových organizací Kraje Vysočina. Druhou přednášku přijel odprezentovat profesor Masarykovy univerzity Milan Pol, jenž přednesl pojednání nad kariérovými vyhlídkami a rozvojem vedoucích pracovníků – ředitelů na školách v ČR. V pozdním odpoledni se finská skupina přesunula na Střední průmyslovou školu Jihlava, kde její ředitel představil své vize ve vedení školy.

 

Středa byla věnována druhému projektovému partnerovi z české strany – Gymnáziu Pelhřimov. Na programu byla nejen obligátní prohlídka školních prostor, ale zároveň i prezentace představy ředitele gymnázia o fungování dvou sloučených škol v jeden subjekt. Konkrétně se jedná o Gymnázium Pelhřimov a Obchodní akademii Pelhřimov.

 

Kolegové z Finska byli velmi překvapeni tíhou i mírou odpovědností, které leží na našich ředitelích příspěvkových organizací.

 

Další projektové setkání proběhne ve Finsku, a to na podzim 2014.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • První mezinárodní projektové setkání přijeli zahájit Finové na Vysočinu
 

Zodpovídá: Mgr. Ivo Mach
Vytvořeno / změněno: 23.4.2014 / 23.4.2014
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 8532
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek