Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

První letošní rodinný karneval se vydařil

První letošní rodinný karneval se vydařil
O uplynulém víkendu bylo v novoměstském kulturním domě veselo. Kraj Vysočina tu pořádal zábavné karnevalové odpoledne pro celou rodinu. Bavili se nejen malí, ale i velcí návštěvníci. Veselo bude i na dalších místech Vysočiny. Další pozvání za karnevalovou zábavou jsou přichystána na březen a duben. Postupně se budou konat v Horní Cerekvi, Brtnici, Želetavě, Kejžlici a v Habrech.
 

 
 

„Program každého karnevalového odpoledne je připraven nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro jejich prarodiče,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.

Pro děti jsou přichystané soutěže, zábavné atrakce nebo dětská show s názvem „Kouzelná plavba“. Dospělí návštěvníci si mohou zatančit u muziky dua Palas nebo s hudební skupinou Karel Gott Revival Morava. Vstupné na karneval je vždy zdarma.

Tečka za rodinnými víkendy je naplánována na sobotu 23. března, kdy se uskuteční druhý ročník plesu Rodinných pasů Kraje Vysočina. Plesat se bude v prostorách jihlavského hotelu Gustav Mahler.

Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina v rámci projektu Senior pasy a Rodinné pasy Kraje Vysočina a ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

 

 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • První letošní rodinný karneval se vydařil
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.2.2013 / 26.2.2013

Počet návštěv: 16748
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek