Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

První den prezidentské návštěvy na Vysočině: setkání se zastupiteli, otevření včelí stezky a návštěva Třeště

Foto
V sídle Kraje Vysočina v Jihlavě začala třídenní oficiální návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana s manželkou Ivanou. Prezidentský pár uvítal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek s manželkou Jitkou, následovala diskuze s krajskými zastupiteli, setkání s řediteli krajských příspěvkových organizací, odpoledne Miloš Zeman otevřel Včelí naučnou stezku ve Smrčné na Jihlavsku a odpoledne zavítal do Třeště, kde se pozdravil se zástupci města a místními podnikateli a v závěru dne i s místními obyvateli.
 

 
 

„Kdekoli se mě v jiném kraji vtíravě ptají, jak se mně líbí v jejich kraji, odpovídám jim stereotypně: je to tady hezký, ale Vysočina to není,“ nechal se slyšet prezident Miloš Zeman, který znovu připomněl, že Vysočina je jeho srdeční záležitostí a na otázku, kde je v našem kraji nejkrásněji, vzpomněl obec Samotín v blízkosti Devíti skal.

Druhý den oficiální návštěvy v Kraji Vysočina zahájí prezident v Jaderné elektrárně Dukovany, kde se setkání s vedením i zaměstnanci a podiskutuje o budoucnosti elektrárny, odpoledne pak stráví v Humpolci. Tam ho přivítají zástupci města, významné osobnosti regionu a na závěr také místní lidé, se kterými bude diskutovat na Horním náměstí před městským úřadem, aby se poté podepsal do pamětní knihy města, dekoroval prapor města stuhou prezidenta republiky a převzal dar. 


Foto

foto

foto

foto


  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.6.2017 / 29.6.2017

Počet návštěv: 5081
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek