Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010

Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010
Nový propagační film kraje Vysočina získal cenu poroty v kategorii Multimédia na VI. Evropském filmovém festivalu o umění Arts&Film 2010. Zástupci kraje Vysočina převzali 26. června ocenění z rukou předsedy filmové poroty pana Jana Prokopce a předsedy dolnorakouského mikroregionu "Zukunftsraum Thayaland" pana Reinharda Deimla.
 

 
 

Výroba DVD s propagačním filmem o Vysočině byla poslední aktivitou projektu "Vítejte na Vysočině", který byl podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. DVD obsahuje jak šestnácti minutový film, tak i jeho zkrácené varianty. Bonusovou část tvoří fotogalerie a komentáře k filmu. DVD je zpracováno v šesti světových jazycích - krom češtiny je možno film shlédnout v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a ukrajinštině, stejně tak je zpracován fotografiemi bohatě doprovázený booklet. Celkem bylo vyrobeno 15 tisíc kusů DVD. Natočení filmu zajistila firma Produkce Radim Procházka s.r.o., režisérem byl Robert Sedláček.

 

Od minulého týdne jsou DVD společně s dalšími propagačními tiskovinami pořízenými z projektu "Vítejte na Vysočině" k dispozici v turistických informačních centrech na Vysočině, ve vybraných hotelích a příspěvkových organizacích zřizovaných krajem.

 

  • Více informací: Ladislav Seidl
    Oddělení vnějších vztahů
    Telefon: 564 602 338

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 30.6.2010 / 30.6.2010

Počet návštěv: 21555
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek