Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Ukončené projekty


 

Projekt eCitizen II propagován na konferenci ISSS

konference ISSS
V Hradci Králové se od 1. do 3. dubna konal již 15. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS). Jako každý rok se v kongresovém centru Aldis setkali vrcholní politici, zástupci stáních institucí, samospráv, informatici obecních, městských i krajských úřadů, odborní na elektronizaci veřejné správy i dodavatelé moderních informačních a komunikačních technologií. Své úspěšné projekty zde prezentoval i Kraj Vysočina.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraj Vysočina prezentoval úspěšné projekty podpořené z Evropské Unie - jedním z těchto projektů je i eCitizen II. Konference se zúčastnil zástupce lead partnera projektu, p. Hannes Astok, který v rámci úterního bloku "Financování projektů eGovernmentu" představil přítomným účastníkům výstupy projektu eCitizen II a přibližil jim problematiku eParticipace. Se svou přednáškou věnovanou systému Váš názor navázal Kamil Talavašek, který je jedním z tvůrců této platformy. Na propagačním stánku Kraje Vysočina předávali zástupci projektového týmu informace všem zájemcům, současně byly distribuovány nové propagační materiály věnované projektu eCitizen II.

V posledních letech se na oficiální dvoudenní program konference ISSS pravidelně registruje zhruba 2 tisíce účastníků, koná se přibližně 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představuje přes 110 vystavovatelů.

 
 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2012 / 6.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 15412
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek