Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Projektoví partneři


 

Projekt DE-LAN propagován na konferenci ISSS

účastnící konference v Jednacím sále
V Hradci Králové se od 1. do 3. dubna konal již 15. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS). Jako každý rok se v kongresovém centru Aldis setkali vrcholní politici, zástupci stáních institucí, samospráv, informatici obecních, městských i krajských úřadů, odborní na elektronizaci veřejné správy i dodavatelé moderních informačních a komunikačních technologií. Své úspěšné projekty zde prezentoval i Kraj Vysočina.
 

 
 

DE-LAN

 

 

 

 

 

Kraj Vysočina prezentoval úspěšné projekty podpořené z Evropské Unie - jedním z těchto projektů je i DE-LAN. Základní informace o projektu, výměnnné stáži ve Walesu a především o pilotní aktivitě Kraje Vysočina předala v rámci bloku "Financování projektů eGovernmentu" Martina Rojková z odboru informatiky KrÚ Kraje Vysočina. Součástí prezentace bylo především podrobné představení pilotního projektu zaměřeného na problematiku eBezpečnosti (eCrime).

Na propagačním stánku Kraje Vysočina byly dále distribuovány tištěné propagační materiály projektu DE-LAN.

V posledních letech se na oficiální dvoudenní program konference ISSS pravidelně registruje zhruba 2 tisíce účastníků, koná se přibližně 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představuje přes 110 vystavovatelů.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Projekt DE-LAN propagován na konferenci ISSS
 

Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2012 / 6.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 17076
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek