Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > CEMSDI


 

Projekt CEMSDI (ICT PSP – CIP)

CEMSDI
Civil-servant Empowerment for Multi Media Service Delivery ICT-enabled
 

 
 
Projekt CEMSDI byl zahájen v červnu 2010 a zaměřuje se na budování kapacit mezi státními úředníky a dalšími odborníky tvořícími součást dodavatelského řetězce služeb v regionech, kde je nutné vytvářet aktivní politiku eInkluze a eGovernmentu.
 
Projekt se soustředí především na lokální úrovně státní správy a samosprávy spravující města a obce o 8 000 a méně občanech, a ve kterých je patrná hlubší digitální propast. Pro tyto administrativní jednotky je posílení úředníků a jejich úřadů vítáno ve snaze: implementovat politiku digitální inkluze, která se zaměřuje na sociálně znevýhodněné osoby; modernizovat organizaci veřejné správy; účinně dodávat služby eGovernmentu a další možné lokální služby.
 
Projekt využije DLA (Digital Local Agenda) jako klíčového nástroje k dosažení svých záměrů. Pro ověření tréninkových a posilovacích nástrojů vytvořených experty v oblasti eGovernmentu napojených na síť CEMSDI bude na evropské úrovni uskutečněno pět pilotních akcí (Itálie, Norsko, Portugalsko, Španělsko a Velká Británie). Výsledkem by mělo být vytvoření celoevropské metodologie, která může být později využita i v dalších regionech Evropy.
 
Více informací o projektu naleznete na stránkách projektu nebo na letáku k projektu (v anglickém jazyce).
 
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • projekt CEMSDI (ICT PSP – CIP)
 

Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 16.6.2010 / 16.6.2010
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 28389
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek