Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Programy Family a Senior Pointů na 1. pololetí 2019

Programy Family a Senior Pointů na 1. pololetí 2019
„Pokud vaše novoroční předsevzetí směřují k aktivnímu a zdravému životu, pak pro vás Family a Senior Pointy v Kraji Vysočina mohou být velkým pomocníkem. Jejich programy jsou plné aktivit zaměřených na další vzdělávání, podporu zdravého životního stylu a smysluplného trávení volného času,“ stručně popsal přínos Pointů pro rodiny s dětmi a seniory náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Kontaktní pracovnice v pobočkách Family a Senior Pointů, jež fungují ve všech okresních městech, pro vás připravily opět velmi zajímavý a doslova nabitý program aktivit, které by měly podporovat váš růst a rozvoj. Přednášky, semináře, pohybové aktivity, tvořivé dílny či mezigenerační akce jsou připraveny tak, aby vám přinášely  nové poznatky, zkušenosti a také radost. Kontaktní pracovnice jsou připraveny vám poradit či zprostředkovat pomoc ve všech oblastech rodinného a seniorského života, poskytnout vám přehled o volnočasových aktivitách dalších organizací v daném regionu a připraví pro vás příjemné prostředí pro krátkodobou péči o malé děti či setkání s vrstevníky.  

 

Kraj Vysočina při provozování Family a Senior Pointů intenzivně spolupracuje s městy, ve kterých fungují. Na jejich provoz ročně přispívá finanční částkou 180 tisíc Kč na jednu pobočku. Kontaktní pracovnice vede i metodicky a podporuje jejich další vzdělávání.

 

Podrobný program všech poboček Family a Senior Pointů, včetně adres a kontaktů na ně, naleznete v letácích níže.  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Programy Family a Senior Pointů na 1. pololetí 2019
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2019 / 7.1.2019

Počet návštěv: 1055
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek