Kontakty


 
 
 

Cesta: Titulní stránka > LDA-V4 > News


 

Proběhlo setkání partnerů projektu LDA-V4

V předvečer renomované mezinárodní konference ISSS v Hradci Králové proběhlo dne 1. dubna 2012 v Modrém salonku Klicperova divadla setkání partnerů projektu LDA-V4. První z řady setkání se uskutečnilo již na podzim 2011 u příležitosti konference ITAPA v Bratislavě a práce na sběru dat a přípravě analytických materiálů či výměna zkušeností expertů bude pokračovat ještě dalších několik měsíců.
 

 
 

Cílem projektu, který by měl být dokončen v závěru letošního roku, je důsledné zmapování aktuálního stavu zavádění eGovernmentu a ICT ve vybraných územních samosprávách v jednotlivých visegrádských zemích v kontextu evropských i národních strategií a programů, provedení vzájemné komparace, vytipování příkladů dobré praxe, zajištění výměny zkušeností, identifikace příležitostí k dalšímu rozvoji a formulace doporučení dalších kroků.

Hradeckého pracovního setkání projektu LDA-V4 se zúčastnili zástupci tří visegrádských zemí – Ing. Petr Pavlinec za Kraj Vysočina jako hlavního realizátora projektu, z partnerů pak RNDr. Tomáš Renčín – Sdružení Český zavináč, Ing. Jaroslav Šolc a Cyril Čapka – Svaz měst a obcí ČR, Marián Minarovič a Ján Domankuš – Únia miest Slovenska a zástupci z Polska – Prof. Dr. Andrzej Janicki a Monika Walczak – Alfa-Omega Foundation, Joane Zbresku – město Gdansk a Moek Nieviadomy – region Radkow. 

Hlavním cílem tohoto setkání byla koordinace dalšího postupu a prodiskutování již nashromážděných informací o jednotlivých regionech zemí Visegrádské čtyřky, jejich vzájemné odlišnosti a forma jejich publikování ve výstupu celého projektu, kterým by vedle webových stránek a stručných souhrnů měla být i rozsáhlá brožura shrnující stav eGovernmentu v rámci celé Visegrádské čtyřky.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Klára Jiráková
Vytvořeno / změněno: 27.6.2012 / 27.6.2012
Informace vyžadují kontrolu

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > LDA-V4 > News
Počet návštěv: 31286
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies