Kraj Vysočina - logo

Servis pro podnikatele


 
 

Doporučujeme

 • EU pro podnikatele
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Úvod

 

Mgr. Pavel Pacal Ing. Josef Pavlík

Kraj Vysočina si plně uvědomuje, že kvalita podnikatelského prostředí je jedním ze základních předpokladů pro celkový rozvoj regionu, a proto inicioval vznik tohoto informačního portálu. Jeho záměrem je poskytovat široké podnikatelské veřejnosti v Kraji Vysočina ucelený soubor informací o podpoře podnikání nejen ze strany kraje ale i z národní a evropské úrovně. Informační portál dále poskytuje informace o akcích, které Kraj Vysočina a jeho partneři v této oblasti pořádají nebo se na nich podílí. Zároveň jsou na tomto portálu zveřejněny odkazy na zásadní krajské koncepční dokumenty vztahující se k oblasti podnikání. Jedná se o "Program rozvoje Kraje Vysočina" (prioritní oblast 1), „Regionální inovační strategii Kraje Vysočina“ (prioritní oblast A) a „3S krajský annex Kraje Vysočina“ (klíčová oblast změn A). Dále je zde zveřejněn přehled investičních příležitostí (průmyslových zón a brownfield) v Kraji Vysočina. Na tomto místě máte také příležitost k položení otázek z oblasti podnikání a ekonomiky prostřednictvím diskusního fóra.

Vážení podnikatelé, věříme, že Vám informační portál pomůže získat užitečné informace, které Vám pomohou s řešením problémů, se kterými se při svých podnikatelských aktivitách potýkáte.


Mgr. Pavel Pacal
náměstek hejtmana
Oblast regionálního rozvoje, Fond Vysočiny
Ing. Josef Pavlík
náměstek hejtmana
Oblast financí
 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • OP PIK - Vyhlášení Výzvy I v programu Úspory energie – Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu. (23.6.2017)
  OP PIK

  Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo dne 16. června 2017 Výzvu I v programu Úspory energie – Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu. Cílem programu a Výzvy je podpora snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Účelem programu je podpora opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie.
  Žádosti o podporu jsou přijímány od 16. 6. 2017 do 16. 10. 2017.

   
 • Pozvánka na 3. Bavorsko - český kongres malých a středních podniků - 21. 6. 2017, Grafenau (Bavorsko) (9.6.2017)
  ggg

  Kongres malých a středních podniků v jednom z nejinovativnějších a nejúspěšnějších výrobních regionů Evropy se stává tradicí. Již potřetí si Vás Cluster Mechatronik & Automation a Evropský region Dunaj Vltava dovolují pozvat na tuto zajímavou akci zaměřenou na téma Průmysl 4.0.

   
 • Seminář k projektu Vzdělávání praxí (2.6.2017)
  Czechinvest

  Národní fond vzdělávání ve spolupráci s genturou CzechInvest si Vás dovolují pozvat na seminář k projektu Vzdělávání praxí, který se koná 13. 6. 2017 v sídle regionální kanceláře agentury CzechInvest, Komenského 31, Jihlava.

   
 • Podnikem přátelským rodině je MANN+HUMMEL, Domov Ždírec a Dětský domov Nová Ves u Chotěboře (19.5.2017)
  Podnikem přátelským rodině je MANN+HUMMEL, Domov Ždírec a Dětský domov Nová Ves u Chotěboře

  Ve druhém ročníku soutěže Podnik přátelský rodině, který ve třech kategoriích vyhlásil Kraj Vysočina, nejlépe uspěla opět výrobní a servisní společnost MANN+HUMMEL, která obhájila své prvenství v kategorii velkých podniků z loňského roku. Mezi přihlášenými středními firmami vyhrál krajský Domov Ždírec specializovaný na péči o klienty s Alzhaimerovou chorobou, mezi malými podniky patří první místo Dětskému domovu Nová Ves u Chotěboře. Do letošního ročníku soutěže Podnik přátelský rodině se přihlásilo 14 regionálních zaměstnavatelů, slavnostní vyhlášení 18. 5. 2017 hostilo Horácké divadlo Jihlava.

   
 • Mezinárodní Fórum Mechatronika s možností B2B schůzek - 27. - 28. 8. 2017, Linec, Horní Rakousko (18.5.2017)
  fff

  Od 27. do 28. srpna se v Linci koná Mezinárodní Fórum Mechatroniky zaměřené na téma „Digitální transformace ve výrobě", jehož cílem je představit aktuální trendy a výzvy v digitální produkci budoucnosti a upozornit na význam mechatroniky ve vývoji a realizaci inovativních strojů a strojních zařízení, respektive automatizovaných produkčních systémech.

   
 • Soutěž Best Business Award: Cena za trvale udržitelné vedení podniku v Evropském regionu Dunaj-Vltava (10.5.2017)
  Soutěž Best Business Award: Cena za trvale udržitelné vedení podniku v Evropském regionu Dunaj-Vltava

  Best Business Award (BBA) Forum vyhlašuje 18. ročník soutěže Best Business Award - cenu za trvale udržitelné vedení podniku, v rámci které jsou každoročně oceňovány podniky z Evropského regionu Dunaj-Vltava. Podniky z Bavorska (Dolní Bavorsko, Horní Falc), Rakouska (Horní a Dolní Rakousko) a České republiky (Kraj Vysočina, Plzeňský a Jihočeský kraj) se mohou přihlašovat do 8. července 2017. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 11. října 2017 ve Waldkirchenu (Dolní Bavorsko).

   
 • Města z Kraje Vysočina ovládla výzkum Město pro byznys (20.4.2017)
  Město pro byznys

  Pelhřimov, Humpolec, Jihlava - tři vysočinská města, která zvítězila v celorepublikovém výzkumu Město pro byznys. Ten devátým rokem hodnotí přístup 205 obcí s rozšířenou působností a 22 městských částí hlavního města Prahy k podnikatelům. „Město pro byznys je nejrozsáhlejším výzkumem municipalit v ČR, proto je skvělé, že všechny vítězné příčky obsadila města z Kraje Vysočina. Podnikatelé, velké, ale i menší podnikatelské subjekty jsou totiž klíčový pro to, aby ekonomika v kraji rostla udržitelným způsobem a měla pozitivní vliv na každého občana Vysočiny,“ uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Pavel Pacal.

   
 • Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost patří SPORTENu, První brněnské strojírně Velká Bíteš, městu Třebíč a Domovu bez zámku Náměšť nad Oslavou (10.4.2017)
  Cenam hejtmana

  Tradiční výrobce lyží z Nového Města na Moravě společnost SPORTEN, česká strojírenská společnost zajišťující vývoj, výrobu a testování letecké techniky První brněnské strojírny Velká Bíteš, město Třebíč a sociální zařízení Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou jsou vítězi čtyř kategorií druhého ročníku prestižní regionální soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny 10. dubna 2017 v sídle Kraje Vysočina.

   
 • AMSP ČR - Pokračujeme v ofenzivě podpory inovací (7.4.2017)
  AMSP

  Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR realizuje řadu aktivit na podporu inovací. Jejím nejnovějším počinem v této oblasti je stostránková publikace "Řízení inovací a jejich financování v malé střední firmě", která jde po téměř roční přípravě do tisku. Publikace navazujeme na úspěšný Inovační manuál malé a střední firmy, který AMSP ČR vydala v roce 2014.

   
 • Nejlepší podmínky pro podnikání nabízí na Vysočině Pelhřimov (6.4.2017)

  Městem pro byznys roku 2017 se v Kraji Vysočina stalo město Pelhřimov. Po dlouhých letech přerušilo dlouhodobou nadvládu „sousedního“ Humpolce, který si letos připsal druhé místo. Pořadí výzkumu se vyhodnocuje za jednotlivé kraje a také za celou republiku.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód