Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Premiéra Listování v krajské knihovně s Lukášem Hejlíkem

Premiéra Listování v krajské knihovně s Lukášem Hejlíkem
Začátkem týdne se v Krajské knihovně Vysočiny „povedlo“ další z řady tradičních Listování. Tentokrát šlo o scénické čtení z knihy A taková to byla láska Anny Gavaldy. Premiérové představení přijel zahájit Lukáš Hejlík, zakladatel projektu Listování. Účinkující herci Věra Hollá a Zdeněk Černín poodhalili obsah knihy v rolích Chloé – opuštěné manželky a jejího tchána Pierra – celoživotního mrzouta.
 

 
 
Zničehonic stojí manžel třicetileté Chloé u dveří s kufrem v ruce a oznamuje jí, že od ní odchází. V šoku a bolesti ji odváží tchán, starý nepříjemný mrzout Pierre, na svoji chalupu. V nadcházející noci odhaluje svoje důvody svého celoživotního mrzoutství – manželství založené na povinnosti k manželce a dětem, kterým sice otřásl vztah k „jediné lásce jeho života“, ale nezničil je. Zůstat, nebo odejít? Kdo z nás to v životě neřešil. Velmi podařené vystoupení navštívila třicítka návštěvníků. Po představení přítomný Lukáš Hejlík nás pozval na svoji „One Man show“ s knihou Co by můj syn měl vědět o světě, která se bude konat v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě už 21. února. 

Foto: Krajská knihovna Vysočiny, Havlíčkův Brod
KKVKKV
  • Zpráva převzata od Krajské knihovny Vysočiny
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Premiéra Listování v krajské knihovně s Lukášem Hejlíkem
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.1.2018 / 25.1.2018

Počet návštěv: 3115
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek