Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Představení rodinné a seniorské politiky starostům z ORP Náměšť nad Oslavou

Představení rodinné a seniorské politiky starostům z ORP Náměšť nad Oslavou
Koncem minulého týdne se uskutečnilo v hotelu Podlesí setkání starostů z regionu Náměšť nad Oslavou. Tohoto setkání využili i zástupci Kraje Vysočina, kteří starostům přijeli představit krajskou rodinnou a seniorskou politiku. „Rádi bychom představili naši koncepci rodinné a seniorské politiky také zástupcům menších obcí, nabídli jim metodickou podporu pro realizaci na místní úrovni a ukázali jim její význam a přínos pro život v obci,“ vysvětlil důvod setkání náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Starostům byla na úvod vystoupení prezentována aktivní rodinná a seniorská politika, kterou kraj zaměřuje především na prevenci. Byly představeny aktivity v této oblasti, realizované přímo krajem, ale především byly představeny možnosti, jak na místní úrovni oslovit aktivní rodiče s dětmi a seniory, kteří se dále chtějí rozvíjet a vzdělávat, trávit společný čas a vytvářet tak komunitní život v daném místě. Starostové se seznámili i s významnými investicemi kraje v sociální oblasti, prezentovány jim byly i všechna zařízení a organizace v ORP Náměšť nad Oslavou a nabídka terénních sociálních služeb v tomto regionu.

 

orp

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Představení rodinné a seniorské politiky starostům z ORP Náměšť nad Oslavou
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2019 / 25.3.2019

Počet návštěv: 3175
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek