Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Prázdniny v Telči začínají, kraj se zapojí přednáškou o internetu

Prázdniny v Telči začínají, kraj se zapojí přednáškou o internetu
I letošní ročník Práznin v Telči, který začíná 29. července úderem půl osmé večerní v zámeckých prostorách, se koná za finanční podpory kraje Vysočina. Do pestrého programu kulturních aktivit již tradičně zapadá 4. července seminář „Internet v Telči 2011“, který se bude konat v Hotelu U Hraběnky. “Zájemci z řad veřejnosti, IT odborníků, zástupců měst a obcí se mohou seznámit s technologiemi z oblasti výstavby optických a bezdrátových sítí v kraji Vysočina. K lepšímu pochopení jsou připraveny i názorné ukázky,“ uvedl Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast informatiky.
 

 
 

Seminář s podtitulem Úloha veřejnoprávních sítí a jejich výstavba poskytne nejnovější informace nejen pro odborníky, ale i pro širokou veřejnost. Návštěvníci mají možnost získat podrobnosti i o internetové síti kraje Vysočina ROWANet. Svoji činnost přiblíží zástupci Vysočiny, Zlínského kraje i zástupci soukromoprávních subjektů. “Pro aktivní zájemce přednášky jsme připravili příjemný zážitek. Na závěr dne vylosujeme tři účastníky, kteří se v podvečer vznesou do oblak z náměstí v koši horkovzdušného balónu a budou si tak moci prohlédnout Telč a její okolí z nebeské výšky,“ doplnil krajský radní Zdeněk Ryšavý.

 

Mezi největší lákadla devětadvacátého ročníku Prázdnin v Telči patří Glen Hansard s Markétou Irglovou, Tomáš Klus nebo Ondřej Havelka. Vystoupí i tradiční hosté jako Vladimír Mišík nebo Hradišťan. Návštěvníci se mohou těšit na tři festivalové scény a více než sto hudebních a divadelních vystoupení včetně workshopů a trhu s rukodělným zbožím. Sedmnáctidenní festival zakončí newyorští The Klezmatics, držitelé hudebního ocenění Grammy.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Prázdniny v Telči začínají, kraj se zapojí přednáškou o internetu
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 29.7.2011 / 29.7.2011

Počet návštěv: 17668
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek