Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Pracovní skupina zemědělství a lesnictví řešila i regionální potraviny

Ilustrační foto
Setkání zástupců Jihomoravského, Jihočeského a kraje Vysočina se spolkovou zemí Dolní Rakousy zorganizoval odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství Krajského úřadu kraje Vysočina. V rámci Pracovního programu zemědělství a lesnictví na roky 2010 až 2013 se tak se sešli v červnu za účasti radního kraje Vysočina pro danou oblast Josefa Matějka.
 

 
 

„Setkání bylo zaměřeno na problematiku regionálních potravin, ochrany půdy a chovu skotu. V oblasti regionálních potravin a ochrany půdy si účastníci setkání vyměnili zkušenosti a upozornili na problémy v těchto oblastech,“ uvedl radní kraje Vysočina Josef Matějek.

Problematiku chovu skotu řešili členové pracovní skupiny už na setkání v Bohdalci, kde se konala oslava 10. výročí Chovatelského družstva Impuls. Tehdy dané téma prezentoval prezident Svazu chovatelů českého strakatého skotu Josef Kučera.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Pracovní skupina zemědělství a lesnictví řešila i regionální potraviny
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.7.2011 / 22.7.2011

Počet návštěv: 15737
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek