Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Pozvánka na seminář v Bruselu pro české podniky - Jak získat peníze na projekty spolupráce ve třetích zemích v sektoru zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin

Projekty zahraniční pomoci EU nabízejí příležitosti firmám
Další z řady sektorových seminářů se tentokrát zaměří na příležitosti, které se podnikům nabízejí v programech EU v sektoru zemědělství a rozvoje venkova ve třetích zemích.
 

 
 

Ve středu 13. června 2012 pořádají Stálá zastoupení členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu exportu v Bruselu tradiční Sektorový seminář pro konzultantské společnosti, podnikatelské a další subjekty. Seminář bude zaměřen na projekty unijní spolupráce ve třetích zemích v sektoru zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin. Výběrová řízení a grantové výzvy na realizaci těchto projektů jsou otevřena i českým subjektům z podnikatelské, nevládní neziskové i akademické sféry.

Seminář nabídne informace o aktuálních programech vnější spolupráce EU v zemích západního Balkánu a Turecka, zemích jižního Středomoří i zemích ACP v oblasti zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin. Představí procesní pravidla pro účast v tendrech a umožní navázání kontaktů a sjednání schůzek přímo na místě, jak s potencionálními partnery pro budoucí společnou účast v tendrech, tak i s experty z Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další. 

Rádi bychom Vás tímto na uvedený seminář pozvali. Podrobné informace, včetně programu semináře naleznete na www.sectorseminars.eu. Registrovat se lze přímo na uvedených webových stránkách. Termín pro registraci je 21. květen. Registrační poplatek činí 175 eur.

Podrobné informace o příležitostech, které českým firmám nabízejí unijní projekty ve třetích zemích, najdete na stránkách Stálého zastoupení EU pro podnikatele.

Stálé zastoupení ČR při EU je spoluautorem Manuálu pro podnikatele obsahující informace pro základní orientaci v programech zahraniční spolupráce EU. Najdete v ní i přehled důležitých informačních zdrojů a tipů, jak postupovat v případě zájmu o unijní zakázku ve třetích zemích v rámci zahraniční spolupráce EU.

Pro ilustraci, o jaké projekty jde, doporučujeme navštívit webové stránky Evropské komise. Najdete na nich informace jak o chystaných (forecast) a aktuálně vypsaných výběrových řízeních a grantových výzvách, tak o již ukončených tendrech a výzvách, a to včetně výsledků a informací o budoucích realizátorech projektů.

Zdroj: SZ ČR při EU

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 23.5.2012 / 23.5.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 14343
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek