Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Pozvání Kraje Vysočina na Týden pro rodiny

Pozvání Kraje Vysočina na Týden pro rodiny
V letošním roce si vás poprvé dovolujeme pozvat na společnou oslavu Mezinárodního dne rodin. Připravili jsme pro Vás několikadenní akci nazvanou Týden pro rodiny, nabitou zajímavým programem. Více než co ostatní bude zmiňována role pečovatele. „Mít spokojenou a funkční rodinu je přáním nás všech. Je to však běh na dlouho trať. Věřím, že aktivity Týdne pro rodiny Vás v koloběhu rodinného života budou motivovat, inspirovat a dodají Vám chuť na rodinných vztazích neustále pracovat,“ zve osobně náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Týden pro rodiny odstartuje v pondělí 15. května přednáškou uznávaného dětského psychologa Zdeňka Martínka na téma Média a dětský svět. V úterý 16. května vám herečka a moderátorka Jarmila Skopalová v praktickém semináři ukáže,  jak je možné elegantně zvládnout nedostatek sebevědomí pomocí hereckých fíglů. Středa bude věnována konferenci na téma Co vše udělat pro to, aby naše rodina dobře fungovala aneb o rodinu je třeba pečovat. Moderátorka Kateřina Kaňoková vás během dne provede přednáškami, zaměřenými především na pečovatele. Rádi bychom vám odpověděli na to, kde při pečování neustále brát sílu a motivaci, jak péči o blízké sladit s pracovním a rodinným životem a jak tuto náročnou roli zvládat. Na konferenci můžete dorazit i s dětmi. Fungovat zde bude Family Point, kde si v klidu můžete přebalit a nakrmit miminko, starší děti si zde mohou pohrát. V případě potřeby zde zajistíme i hlídání dětí. Týden pro rodiny uzavře 18. května slavnostní předání cen vítězným podnikům ve 2. ročníku soutěže Podnik přátelský rodině.

 

Podrobný program Týdne pro rodiny a konference naleznete v přiložených letácích.


Týden pro rodiny 2017  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Pozvání Kraje Vysočina na Týden pro rodiny
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.5.2017 / 5.5.2017

Počet návštěv: 2724
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek