Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Poznejte chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava

Logo Dunaj-Vltava
Kraj Vysočina se zapojil do projektu s názvem Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava. Aktivita je součástí znalostní platformy Cestovní ruch Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV) a za pomoci gastronomie spojuje lidi i celé národy. „Vybraní zástupci zapojených oblastí, tedy našeho kraje, Jihočeského a Plzeňského kraje, ale také regiony Horní Falc, Dolní Bavorsko, Horní a Dolní Rakousko natočí celkem sedm videoreceptů, které budou inspirované jejich tradičními jídly s využitím sezónních místních produktů,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský.
 

 
 

Za Kraj Vysočina se představí Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o. a Biofarma Sasov, z jejichž produktů gastronomičtí odborníci z Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR recept připravili.


První videa z českých regionů můžete zhlédnout zde a také na facebooku.


Finálním výstupem celého projektu bude kuchařka vždy se dvěma recepty z každého regionu, jejíž součástí budou i rozhovory s místními farmáři a výrobci.


  • Dita Marešová, odbor regionálního rozvoje 
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 531, e-mail: maresova.d@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Poznejte chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 1.4.2016 / 1.4.2016

Počet návštěv: 1966
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek