Kraj Vysočina - logo

Počin roku


 

Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Úvod

 

NOMINUJTE POČIN ROKU 2021 V ANKETÁCH ZLATÁ JEŘABINA A SKUTEK ROKU! 

Kraj Vysočina již po osmnácté vyhlašuje anketu Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a po třinácté anketu Skutek roku. Cílem anket je nalézt nejlepší kulturní počiny, příkladné aktivity v oblasti památkové péče a dobrovolnické skutky a projekty vedoucí k rozvoji regionu. 

Příjem nominací do obou anket odstartoval společně 1. ledna 2022 a potrvá do 31. ledna 2022. Nominovat může kdokoliv, a to aktivitu, která proběhla v roce 2021 v Kraji Vysočina. Nominace je možná pomocí elektronických formulářů umístěných níže. Následné hlasování do obou anket bude probíhat od 1. března 2022 do 31. března 2022.


ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

V anketě Zlatá jeřabina je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Nominovat můžete kulturní akci, jako je koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. nebo příkladnou péči o památku. Z došlých nominací vybere odborná skupina 20 počinů v každé kategorii, které se následně budou ucházet o hlasy veřejnosti.  V kategorii Kulturní aktivita lze nominovat i aktivity, které probíhaly z důvodu Covid-19 pouze v online podobě v prostředí internetu.

Nominační formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

V anketě Skutek roku lze nominovat činy fyzických osob (jednotlivců) v oblastech: sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání. 
Oblasti pro nominace právnických osob a fyzických osob podnikajících jsou: sociálně-zdravotní, ekonomická, oblast životní prostředí a zemědělství, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezený počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži již v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. 

Nominační formulářVíce informací:

Zlatá jeřabina: Ing. Jana Tymová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: tymova.j@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Lucie Kropáčková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: kropackova.l@kr-vysocina.cz.
Partneři soutěže:


logo Český rozhlas Vysočina

logo Portálu Propamátky


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies