Kraj Vysočina - logo

Počin roku


 

Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Úvod

 

Nominujte počin roku 2017 v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

Kraj Vysočina vyhlašuje 14. ročník ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a 9. ročník ankety Skutek roku. Společným cílem anket je najít nejlepší počiny a projekty vedoucí k rozvoji regionu v oblasti kultury, památkové péče, životního prostředí, volného času dětí a mládeže, poradenství, osvěty, vzdělávání a sociálně-zdravotní oblasti. Příjem nominací do obou anket odstartuje společně 1. ledna 2018 a potrvá do 31. ledna 2018.

Nominovat může kdokoliv, a to aktivitu, která se uskutečnila v předešlém roce. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách http://www.kr-vysocina.cz/pocinroku. Do Zlaté jeřabiny je možné nominace kromě elektronického formuláře zaslat také poštou, a to prostřednictvím originálního hlasovacího lístku uveřejněného v prosincovém vydání Novin Kraj Vysočina. Obálku je nutné označit heslem „ZLATÁ JEŘABINA“.

ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

Zlatá jeřabina - v anketě je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. V první kategorii lze nominovat kulturní akci, jako je například koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice a podobně, a ve druhé kategorii příkladnou obnovu historických objektů (rekonstrukce, restaurování, revitalizace, oprava či údržba). Nově je možné nominovat také příkladné novostavby, dostavby či jiné úpravy v historickém prostředí nebo též činnost fyzických či právnických osob orientovanou na záchranu, prezentaci a propagaci kulturního dědictví. Podmínkou je, aby akce proběhly v roce 2017, na území Kraje Vysočina. 

Nominační formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Skutek roku - skutky fyzických osob je možné nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání . Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, životního prostředí, poradenství, osvěta, vzdělávání a volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezený počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. 


Následné hlasování veřejnosti se uskuteční letos v březnu.


Více informací:

Zlatá jeřabina: Iva Strnadová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: strnadova.i@kr vysocina.cz

Skutek roku: Josef Loveček, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: lovecek.j@kr vysocina.cz.


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek