Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Po roce fungování byl do e@mbulance zaregistrován pětitisící klient

eAmbulance
V úterý 19. června 2012 byl do e@mbulance, systému elektronického objednávání pacientů do vybraných ambulancí krajských nemocnic na Vysočině, zaregistrován 5000. klient. Jubilejním registrovaným se stala dvaačtyřicetiletá Hana Dubová z Dušejova, která využila této služby v kontaktním centru Nemocnice Jihlava. Za to, že byla v pravý čas na pravém místě, obdržela od Kraje Vysočina batoh, osušku a krásnou knížku o Vysočině.
 

 
 

K tomu, aby se Hana do systému zaregistrovala, stačilo jen málo -  navštívit kontaktní centrum u hlavního vchodu do nemocnice a vyplnit krátký formulář. „Klientka následně obdržela kartičku s PIN kódem. Tento kód je společně s jejím rodným číslem unikátní přístupovou kombinací do systému, neboli na webovou stránku www.eambulance.cz,“ popsala průběh registrace Šárka Kovačková, pracovnice kontaktního centra Nemocnice Jihlava. Na uvedené stránce si může Hana vybrat konkrétní ambulanci či lékaře a přihlásit se na vyšetření v konkrétním časovém úseku. „V režimu e@mbulance v současné době pracuje 46 ambulancí, a to v rozsahu 109,5 hodiny týdně,“ uvedl David Zažímal, vedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií jihlavské nemocnice. Každá ze zapojených ambulancí má pro elektronické objednávání vyhrazenu pouze část ordinační doby a ve zbytku pracuje tak, jak jsou klienti zvyklí.

 

Hana Dubová, stejně jako tisíce dalších zaregistrovaných klientů, se může do ambulance objednat i prostřednictvím call centra, a to na telefonním čísle 567 157 555. „Nejdříve se zkusím do ambulance objednat přes internet a potom prostřednictvím call centra. Uvidím, který způsob mi bude více vyhovovat,“ uvedla Hana Dubová, která se bude nejvíce objednávat do ortopedické a kožní ambulance.

 

Systém e@mbulance, umožňující on-line objednávání, byl spuštěn 15. června 2011. Na projektu spolupracoval tým složený z odborníků Nemocnice Jihlava, Kraje Vysočina a odborníků z Taiwanu. Náklady na projekt dosáhly čtyř milionů korun. Kraj zaplatil dva miliony korun, stejnou částkou přispěla i partnerská taiwanská společnost.

 

  • Zdroj: Nemocnice Jihlava
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Po roce fungování byl do e@mbulance zaregistrován pětitisící klient
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.6.2012 / 20.6.2012

Počet návštěv: 9512
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek