Cesta: Titulní stránka > Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Ples Rodinných pasů se stal zavedenou značkou

Ples Rodinných pasů se stal zavedenou značkou
Už potřetí se konal Ples Rodinných pasů Kraje Vysočina. Společenské akce se zúčastnili ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajští radní Jana Fialová, Petr Krčál a Zdeněk Chlád. „Jedná se již o tradiční událost, která přitahuje zájem návštěvníků všech věkových skupin. Lístky na letošní ročník byly vyprodány,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky.
 

 
 

Ples byl pojat coby jedno velké mezigenerační setkání. Tomu odpovídal přichystaný program. Večer se na pódiu v prostorách Hotelu Gustav Mahler vystřídalo hned několik účinkujících a vrcholem večera bylo vystoupení skupiny Boney M Party Group. „Šlo o rodinnou party v rytmu disco,“ doplňuje Krčál.

 

V rámci programu proběhlo také losování tomboly. Ceny byly rodinné. Na koho se usmálo štěstí, odnesl si rodinnou dovolenou v Dolním Rakousku, vyhlídkový let nad Jihlavou či krmení zvířat v ZOO. „Výtěžek z tomboly byl věnován Domovu ve Zboží a Domovu důchodců Ždírec,“ dodává Krčál.

 

Došlo také na rozkrájení dortu, který je tradiční sladkou tečkou večera. Více fotografií z jeho průběhu najdete na facebookovém profilu Rodinných pasů Kraje Vysočina www.facebook.com/rodinnepasyvysocina.

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 19.3.2014 / 19.3.2014

Počet návštěv: 9681
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies