Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Petr Krčál : Problémy rodin musí zajímat každého z nás

Petr Krčál : Problémy rodin musí zajímat každého z nás
Předseda sociální komise Rady Kraje Vysočina a ředitel Domova Jeřabina Pelhřimov vystoupil v úterý 14. května 2019 na Fóra rodinné politiky, které se zabývalo tentokrát budoucností české rodiny. Fórum každoročně organizuje ministerstvo práce a sociálních věcí. Tentokrát proběhlo v Brně.
 

 
 

Cílem této pravidelné mezinárodní akce je vyvolávat a podporovat otevřenou debatu týkající se cílů a zaměření rodinné politiky v České republice do budoucna. Politická reprezentace, státní správa, sociální partneři, vědecké instituce, neziskové organizace, reprezentanti krajů, měst a obcí, zástupci firem a podnikatelských subjektů a dalších aktérů aktivních v podpoře rodin budou v rámci workshopů představovat svou činnost, diskutovat možná opatření a případně se pokusit najít nové příležitosti a řešení pro výzvy rodinné politiky.


V bloku rodinná politika na krajích více jak dvě hodiny představil  všechny aktivity rodinné a seniorské politiky v rámci Kraje Vysočina a s kolegy s jihomoravského, zlínského a pardubického kraje diskutovat s přítomnými účastníky o budoucnosti rozvoje rodinné politiky na krajích a v České republice.


„Mezi ty největší problémy rodinné politiky v České republice patří aktuálně nízká porodnost, stárnutí populace, vysoká nestabilita rodin, propad životní úrovně spojený se založením rodiny, změny struktury rodin. Proto je více jak nutné, věnovat velkou pozornost spolupráci krajů, měst a obcí a státu na rozvoji rodinné a seniorské politiky,“ řekl na závěr konference Petr Krčál.  • zpráva převzata
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Petr Krčál : Problémy rodin musí zajímat každého z nás
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.5.2019 / 17.5.2019

Počet návštěv: 2166
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek