Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Pelhřimovský Family Point se přestěhoval do nových prostor

Pelhřimovský Family Point se přestěhoval do nových prostor
Za účasti náměstka hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavla Fraňka a starosty města Pelhřimov Ladislava Meda byly v pátek 28. 2. slavnostně otevřeny nové prostory pelhřimovského Family Pointu. Kontaktní Family Point v Pelhřimově funguje již od roku 2018, nyní se však přestěhoval do nových a vhodnějších prostor přímo v centru města. „Věřím, že tyto prostory umožní službu Family Point, určenou rodinám s malými dětmi rozšířit a nabídnou rodičům potřebný servis. Určitě se budeme intenzivně věnovat vzdělávání a rozvoji rodičovských kompetencí, důraz budeme klást i na prevenci rozpadu rodin a vztahů a řešení problémů, které mohou rodinný život provázet,“ uvedl k otevření náměstek Franěk.
 

 
 

Kontaktní pracovnice, které jsou návštěvníkům FP k dispozici, kromě pravidelných aktivit pro rodiče a děti připravují i spoustu zajímavých přednášek a seminářů, poskytnou přehled o dalších službách a volnočasových akcí pro rodiny s dětmi nebo zprostředkují pomoc pro rodiny při řešení vztahových a sociálních obtíží.

V Kraji Vysočina je ve spolupráci s příslušnými městy provozováno celkem pět kontaktních Family Pointů (Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad  Sázavou). Na jejich provoz kraj každoročně přispívá částkou 900 000 Kč.


FP

FP

FP

FP

FP

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Pelhřimovský Family Point se přestěhoval do nových prostor
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.2.2020 / 28.2.2020

Počet návštěv: 2107
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek