Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje


 

Pelhřimov hostil republikové mistrovství v psaní na PC

PC
Na Mistrovství ČR v grafických předmětech do Pelhřimova se nominovalo 82 účastníků z padesátky tuzemských středních škol. V kategorii korektura textu si z krajských želízek v ohni nejlépe vedl ostřílený čtvrtý Luboš Beran z VOŠ a OA Chotěboř, kterému patří i skvělé třetí místo v psaní na klávesnici. Deváté místo ve wordprocessingu a stabilní pozice v české špičce patří Janu Srpovi z Gymnázia Otokara Březiny v Telči.
 

 
 

„Nominace soutěžících na mistrovství ČR je v režii Národního ústavu odborného vzdělávání Praha. Umístění v předcházejících krajských kolech není samozřejmou ‚vstupenkou' na Mistrovství České republiky, protože se porovnávají dosažené výsledky z jednotlivých krajských kol a nominace bude také ovlivněna kapacitou pořádající školy. Dobrou zprávou pro Vysočinu je fakt, že v příštím roce bude mistrovství pořádat naše Vyššé odborná škola a a Obchodní akademie v Chotěboři. Po Havlíčkově Brodě a Pelhřimově jde tedy o třetí mistrovství v řadě, které má čest pořádat Vysočina," uvedla krajská radní pro oblast školství Marie Kružíková.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Pelhřimov hostil republikové mistrovství v psaní na PC
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2010 / 3.5.2010

Počet návštěv: 13038
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek