Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Parkinsonova nemoc známá i neznámá

Parkinsonova nemoc známá i neznámá
Máte ve svém okolí někoho, kdo trpí touto nemocí? Nevíte si rady jak pečovat o tohoto člověka? Nejste si jistí, jestli je to opravdu tato nemoc? Pokud jste si odpověděli kladně na některé tyto otázky a máte zájem dozvědět se více informací, máte jedinečnou příležitost. Přijďte 30. října odpoledne do sídla Kraje Vysočina a dozvíte se odpovědi na své nejistoty.
 

 
 

V úterý 30. října v 16 hodin přijďte do sídla Kraje Vysočina, kde se v kongresovém sálu uskuteční jedinečná přednášková akce, která zájemce seznámí s Parkinsonovou nemocí. O této nemoci Vám přijede povídat významný odborník z oboru Prof. MUDr. Jan Roth, Csc. z Neurologické kliniky v Praze, který vám vysvětlí projevy a příznaky této zákeřné nemoci.


Petra Krůtová z Rehabilitační kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady bude hovořit o tréninku soběstačnosti nemocných, výběru kompenzačních pomůcek a vhodných úpravách domácího prostředí, ve kterém člověk s Parkinsonovou nemocí žije.

 

Současně se dozvíte i důležité informace o psychiatrických aspektech Parkinsonovy nemoci a dostanete odpovědi na vaše dotazy. Neváhejte využít tuto příležitost a přijďte na tuto zajímavou přednáškovou akci. Bližší informace najdete v pozvánce, která je součástí přílohy.


První náměstek hejtmana Kraje Vysočina Pavel Franěk zve širokou veřejnost, pracovníky zařízení sociálních služeb a zaměstnance zdravotnických zařízení k účasti na této aktivitě a dodává, že vstup na přednášku je pro všechny zdarma.

 

parkinson

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Parkinsonova nemoc známá i neznámá
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 15.10.2018 / 15.10.2018

Počet návštěv: 1558
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek