Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro veřejnost > Paliativní péče


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Paliativní péče - projekt PALIATR VYSOČINA

 
 
 

Projekt PALIATR VYSOČINA je realizační fází Strategie paliativní péče v Kraji Vysočina na období do roku 2020. Jeho cílem je dosáhnout víceúrovňové implementace paliativní péče v regionech Kraje Vysočina.

Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo na svém jednání dne 20. 6. 2017 materiál „Strategie paliativní péče v Kraji Vysočina na období do roku 2020“ (dále Strategie).
Samotnému schválení předcházela dvouletá precizní práce v pracovní skupině, která byla složena ze zástupců České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP, poskytovatelů paliativní péče z oblasti sociálních a zdravotních služeb, lékařů – paliatrů a zástupců Krajského úřadu Kraje Vysočina.
V posledních letech ve vyspělých zemích, a také v našem kraji, dochází k výraznému nárůstu potřeby komplexní, multidisciplinární péče na zdravotně sociálním pomezí. Pro lidi křehké díky chronickým onemocněním, či umírající, také pro jejich blízké. Projekt Paliatr Vysočina hledá řešení. Vzděláváme profesionály, informujeme veřejnost, podporujeme vznik sítě služeb a sledujeme kvalitu služeb stávajících. Vítáme zájem a zapojení profesionálů, i veřejnosti.

Proto jsme pro Vás zřídili speciální webové stránky, které se projektu PALIATR VYSOČINA věnují.

www.paliatr-vysocina.cz 

Odkazy

  • Kontakty na poskytovatele domácí ošetřovatelské péče [XLS, 62 kB] (20.8.2019)
    V odkaze najdete podrobné kontakty na poskytovatele zdravotních služeb - ošetřovatelské péče ve vlastním sociálním prostředí pacienta a poskytovatele domácí hospicové (paliativní) péče na území Kraje Vysočina.

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro veřejnost > Paliativní péče - projekt PALIATR VYSOČINA

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 20795

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies