Cesta: Titulní stránka > Pavel Pacal - náměstek hejtmana Kraje Vysočina


 

Ohlédnutí za Týdnem pro rodiny

Ohlédnutí za Týdnem pro rodiny
Celý minulý týden se v sídle Kraje Vysočina nesl ve znamení prorodinné politiky prostřednictvím akce Týden pro rodiny. „Letošní 2. ročník jsme věnovali rodinným a partnerský vztahům, o kterých si myslím, že jsou základem spokojeného života. Široké veřejnosti jsme představili konkrétní postupy a metody, které mohou napomoci k vylepšení rodinných a partnerských vztahů, ukázali jsme, že na hledání řešení případných konfliktů není nikdy pozdě. Kraj Vysočina se o toto snaží intenzivní podporou organizací, které se prorodinnými službami zabývají a jsou schopny v případě potřeby veřejnosti nabídnout odbornou pomoc,“ sdělil k akci náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Řešení konfliktů, asertivní komunikace, vývojové fáze vztahu, ale i konkrétní metody práce ve vztazích jako je videotrénink interakcí nebo mediace, řešení vztahů před soudem či rodinné vztahy z pohledu vězněných matek. „Toto vše a spoustu dalších poznatků a informací od odborníků na danou problematiku jsme se snažili během Týdne pro rodiny šířit mezi veřejnost a podpořit tak celoživotní práci každého jedince, bez které se dobré vztahy neobejdou,“ dodal k tématu vztahů náměstek Franěk.


konf

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.5.2018 / 28.5.2018

Počet návštěv: 3811
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek