Cesta: Titulní stránka > Jana Fischerová - náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina


 

Odstartovala soutěž o nejlepšího podnikatele kraje Vysočina

Odstartovala soutěž o nejlepšího podnikatele kraje Vysočina
Společnost Ernst & Young ve spolupráci s krajem Vysočina vyhlašují pátý ročník soutěže o nejlepšího podnikatele kraje. Přihlásit se může každý podnikatel, který je alespoň 25% vlastníkem firmy, jež existuje minimálně dva roky a má sídlo v kraji Vysočina. Krajské kolo je součástí jedenáctého ročníku soutěže Podnikatel roku v České republice. Jeho účastníci automaticky soutěží také o celostátní titul.
 

 
 

„Letos vstupuje soutěž Podnikatel roku v České republice do druhé dekády své existence. Ráda bych proto vyzvala české podnikatele, aby si přišli změřit své síly s těmi nejlepšími a nenechali se v souvislosti s ekonomickou krizí odradit např. horšími hospodářskými výsledky. Soutěž Podnikatel roku není jen o číslech - hledáme osobnosti se zajímavými podnikatelskými příběhy, které budou inspirací pro ostatní,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka Ernst & Young v České republice a dodává, že účast v soutěži má pro podnikatele i další efekt. „Z našich zkušeností víme, že zisk titulu pozitivně ovlivňuje renomé firmy na veřejnosti i směrem k zaměstnancům a napomáhá  jejímu dalšímu rozvoji."

 

Zašlete vlastní nominaci nebo doporučte podnikatele do 30. listopadu 2010.

Soutěže Ernst & Young Podnikatel roku 2010 se může zúčastnit vlastník nebo manažer společnosti s minimálně čtvrtinovým vlastnickým podílem. Musí odpovídat za výkon své společnosti a být aktivním členem jejího nejvyššího vedení. Společnost musí existovat alespoň
2 roky. Nominovat nebo poslat tip na podnikatele do soutěže může také jeho kolega, zákazník, zaměstnanec nebo manžel(ka). Nominační formulář je přístupný na stránkách soutěže www.podnikatelroku.cz.

 

„Vysočina je regionem, kde sídlí řada kvalitních podnikatelů i firem. Jsem přesvědčen, že vedle jejich vlastních aktivit jim ocenění Podnikatel roku může pomoci v dalším rozvoji nejen v našem regionu, ale i za jeho hranicemi. Rád bych tedy vyzval podnikatele v našem kraji, ať se nebojí nových výzev a zkusí si změřit síly v této soutěži,“ uvedl Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina.

 

 

Jméno držitele titulu Podnikatel roku 2010 kraje bude slavnostně vyhlášeno na přelomu ledna a února 2011. Vítěze vybere podle mezinárodně platných kritérií nezávislá porota složená ze zástupců podnikatelské a akademické sféry z České republiky. Předsedou poroty je Eduard Kučera, majitel společnosti AVAST Software a držitel titulu Podnikatel roku 2009 a Technologický podnikatel roku 2009. Mezi hlavní kriteria hodnocení patří finanční výsledky, strategická orientace a globální dosah podniku. Hodnocen bude rovněž podnikatelský duch nominovaného, jeho čestnost a poctivost, přístup k inovacím či mimopodnikatelské aktivity zaměřené na společnost nebo region.

 

Držitel titulu Podnikatel roku 2010 České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční v červnu 2011 v Monte Carlu.

 

Nominační formulář, jehož prostřednictvím může podnikatele do soutěže nominovat i veřejnost, je k dispozici na internetové stránce www.podnikatelroku.cz.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Odstartovala soutěž o nejlepšího podnikatele kraje Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.10.2010 / 5.10.2010

Počet návštěv: 6758
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek