Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2011 > Leden


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

Odstartoval 13. ročník soutěže Zlatý erb

Odstartoval 13. ročník soutěže Zlatý erb
Sdružení Zlatý erb zahájilo 10. ledna 2011 v pořadí už 13. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí České republiky – Zlatý erb 2011. Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Budou se vyhlašovat i zvláštní ceny. Soutěží se ve třech tradičních kategoriích.
 

 
 

Soutěžní kategorie:

a)      nejlepší webové stránky města

b)      nejlepší webové stránky obce

c)      nejlepší elektronická služba

 

Jak se soutěže zúčastnit? Zástupci měst a obcí se mohou do soutěže přihlásit na stránkách Zlatého erbu (http://zlatyerb.obce.cz) do středy 2. února 2011 do 16:00 hodin. Soutěže Zlatý erb se však může zúčastnit i veřejnost - uživatelé městských a obecních stránek. Mohou dát svůj hlas pro cenu veřejnosti např. své obci. Pokyny naleznou na stránkách soutěže. Hlasovat mohou všichni uživatelé internetu, kteří disponují platnou emailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo jednu obec. Hlasy veřejnosti bude možné posílat v celostátním kole až do počátku dubna 2010 – v krajském kole pouze do konce února 2011.

 

Kraj Vysočina i letos vyhlašuje zvláštní kategorie:

  • kategorie pro zřizované organizace kraje Vysočina, které se budou moci přihlašovat prostřednictvím webového formuláře, pro organizace je zřízena zvláštní adresa http://zlatyerb.obce.cz/vysocina, hodnocena budou kriteria jako aktuálnost webu, přehlednost, bezbariérový přístup, propagace zřizovatele či výtvarné zpracování a nejlepší weby budou také odměněny diplomem a věcnou cenou, kuriozitou letošního ročníku bude vyhlášení novinářské ceny o nejlepší a naopak nejméně aktivní web příspěvkové organizace kraje,
  • druhým rokem budeme organizovat kategorii určenou pro dobrovolné hasičské sbory, kategorii zaštiťuje předseda Bezpečnostní komise kraje, přihlašování bude opět probíhat přes web http://zlatyerb.obce.cz/vysocina a hodnocena bude jak webmasterovská část, tak část věcně odborná.

 

Uzávěrka přihlášek pro obce a města kraje Vysočina i pro zřizované organizace kraje a hasičské sbory je stanovena na středu 2. února 2011 do 16:00 hod!

 

Pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny diplomy a hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/).

Těšíme se na vaši účast.

Mnoho zdaru v soutěži přejí:

  • Petr Pavlinec (předseda poroty krajského kola kraje Vysočina)
  • Jan Savický a Roman Milner (Sdružení Zlatý erb)
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Odstartoval 13. ročník soutěže Zlatý erb zahájen
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.1.2011 / 21.1.2011

Počet návštěv: 22454
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek