Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Odborné školy z Vysočiny se prezentují v Nitře

Mladý tvorca
Stánek v barvách Kraje Vysočina a vystaveným novým sportovním vozem z projektu Postav si své auto je do konce tohoto týdne součástí největšího veletrhu a přehlídky středních škol Slovenské republiky pod názvem Mladý tvorca. Ve spolupráci s partnerským Nitranským samosprávným krajem a spolupracujícími slovenskými školami se na veletrhu letos představuje třináct středních škol z Kraje Vysočina.
 

 
 

„Z naší strany nejde o pasivní prezentaci, ale o ukázku skutečně praktické výuky, kterou prochází žáci vysočinských středních škol. Letos jsme vyšli vstříc organizátorům a na jejich přání v Nitře opakovaně vystavujeme sportovní vůz postavený studeny středních škol. Zeleno-bílý kabriolet ještě v minulých týdnech dokončoval tým České zemědělské univerzity v Humpolci,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu. Hostem stánku Kraje Vysočina se dnes odpoledne stal i předseda Nitranského samosprávného kraje Milan Belica.

 

Jana Fialová zítra také předá v rámci slavnostního závěrečného ceremoniálu dvěma školám ocenění hejtmana Kraje Vysočina za nejzajímavější výrobek. Už v tuto chvíli je jasné, že půjde o výrobky, které na přehlídce Mladý tvorca v Nitře vzbudily mezi návštěvníky největší pozornost a mají spojitost s technickým vzděláváním.

 


  •  tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Odborné školy z Vysočiny se prezentují v Nitře
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.4.2017 / 27.4.2017

Počet návštěv: 4920
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek