Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Ocenění významných osobností regionu v oblasti interního auditu

Krajský úřad Kraje Vysočina uspořádal tento týden ve spolupráci s Českým institutem interních auditorů a s Jihočeským krajem setkání interních auditorů. Akce se konala pod záštitou ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeňka Kadlece a pozváni na ni byli interní auditoři z organizací veřejné správy z regionů obou krajů. Jejím vyvrcholením bylo předání ocenění osobnostem regionu, které se zasloužily o rozvoj profese interního auditu. Z rukou ředitele ČIIA Daniela Häuslera převzala za Kraj Vysočina ocenění ředitelka sekce ekonomiky a podpory krajského úřadu Eva Janoušková, která stála u zrodu profese interního auditu ve veřejné správě a svou přednáškovou a publikační činností se významnou měrou zasloužila o její rozvoj.
 

 
 

V rámci jednotlivých vystoupení byl prostor prodiskutovat roli ČIIA v rámci rozvoje a propagace interního auditu jak za uplynulých 20 let existence institutu, tak do budoucího období. Jedním z podstatných bodů programu bylo vystoupení zástupkyně Ministerstva financí k aktuálním legislativním změnám. Svůj příspěvek přednesli též ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec a vedoucí oddělení interního auditu Kateřina Tesařová. V neposlední řadě měli interní auditoři z obou regionů příležitost k vzájemné výměně zkušeností v oblasti interního auditu.    

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Ocenění významných osobností regionu v oblasti interního auditu
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.6.2015 / 12.6.2015

Počet návštěv: 3866
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek