Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Očekávané události přehledně na jednom místě

Kraj Vysočina dnes představil nový nástroj pro sdílení informací o akcích a událostech pořádaných krajem . Aplikace KALENDÁŘ má prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní nabídnout uživatelům ucelený přehled aktivit úřadu i samosprávy. „Cílem nové aplikace, kterou na míru zadání krajské samosprávy připravili krajští informatici ve spolupráci s analytiky je centralizovat maximum informací na jedno místo, umožnit vyhledávání a filtrování informací podle předmětu zájmu nebo například podle charakteru uživatele. Aplikace je důsledně intuitivní a díky jednoduché obsluze nabídne rychlou práci s velkým množstvím informací,“ informovala Dana Buřičová z odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina.
 

 
 

Do nového kalendáře je možné nahlédnout přes www.kr-vysocina.cz, je v hlavní nabídce titulní stránky. Vedle veřejné části, která je určena ke sdílení informací s veřejností, je tato aplikace, po týdnech zkušebního provozu, využívána i jako interní zdroj informací pro krajský úřad. Informace sdílené tímto nástrojem je možné připojit do vlastního outlooku, sdílet a kopírovat, využívat kalendářový standard ICS, každá informace je opatřena QR kódem. „Jde o nové řešení, kterým se může inspirovat kterýkoli veřejný subjekt. Je efektivní, rychlé, variabilní a nenáročné na obsluhu,“ upozornil Martin Hadrava z krajského odboru analýz a podpory řízení.

 

KALENDÁŘ ve své současné podobě nabízí ještě další modifikace, na které budou uživatelé upozorňovány v průběhu času. Jeho zobrazení bude optimalizováno pro mobilní zařízení a připravuje se také přenesení událostí do mapy.

 

V případě KALENDÁŘE Kraje Vysočina jde o vlastní aplikaci, která vznikala na základě potřeb uživatelů zhruba tři měsíce.


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Očekávané události přehledně na jednom místě
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.11.2015 / 18.11.2015

Počet návštěv: 3013
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek