Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Obrazy přibližují pacientům partnerské kraje Vysočiny

Obrazy přibližují pacientům partnerské kraje Vysočiny
Nevšední fotografie krásné přírody nebo historických monumentů z partnerských regionů Kraje Vysočina si od 13. února mohou prohlédnout klienti Nemocnice Pelhřimov. V pořadí již druhá putovní výstava určená především pro krajem zřizované nemocnice prezentuje celkem 30 fotografií - konkrétně vždy pět obrazů z Dolního Rakouska, z Nitranského samosprávného kraje, z regionu Champagne-Ardenne a ze Zakarpatské oblastu Ukrajiny. Výstavu doplňuje pětice fotografií z Vysočiny a poprvé rovněž snímky z Tchaj-wanu. Právě ve spolupráci s tchaj-wanským Institutem pro informační průmysl byl pro krajské nemocnice na Vysočině vyvinut speciální program, který umožňuje pacientům předem se objednávat na určený čas do ambulancí pomocí internetu - více viz www.eambulance.cz. V Nemocnici Pelhřimov bude výstava umístěna do letních prázdnin, poté se přesune do Nemocnice Havlíčkův Brod.
 

 
 

"Kraj Vysočina připravil první výstavu fotografií partnerských regionů Kraje Vysočina určenou pro krajem zřizované nemocnice v lednu 2011 a v  minulém roce roku zdobila nemocnice v Pelhřimově a v Havlíčkově Brodě. V současné době si ji zájemci mohou prohlédnout ve spojovacím koridoru Nemocnice Jihlava. V březnu bude převezena do Nemocnice Nové Město na Moravě," řekl Ladislav Seidl, z oddělení vnějších vztahů Krajského úřadu Kraje Vysočina. Výstava má pozitivní ohlas u klientů nemocnic i od nemocničního personálu. I to byl důvod, proč Kraj Vysočina připravil tuto novou, v pořadí již druhou putovní výstavu. Organizátoři výstavy věří, že kromě zajímavých fotografií, které ozdobí nemocniční prostory a snad i přispějí ke zpříjemnění pobytu klientů, vzroste rovněž povědomí o existenci partnerských regionů Kraje Vysočina.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Obrazy přibližují pacientům partnerské kraje Vysočiny
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 15.2.2012 / 15.2.2012

Počet návštěv: 8247
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek