Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

O víkendu na Šiklův mlýn s rodinnými pasy

Pozvání na Šiklův mlýn.
Westernový areál Šiklův mlýn u Zvole nad Perštejnem přivítá 20. srpna držitele rodinných pasů. Pro návštěvníky městečka Śiklův Mlýn je připravený celodenní program plný aktivit. Vystoupí Zbyněk Drda s Anetou Langerovou, vítězové pěvecké soutěže Superstar. Rodiny s dětmi budou svědky vyvrcholení několika měsíční talentové soutěže, kdy maskot Čenda hledal supertalent v šesti krajcích republiky. Ve finálovém kole se tak představí 20 finalistů a vítěz odcestuje se svou rodinou zpět k domovu novým automobilem. Do projektu, který nabízí rodinám s dětmi množství zajímavých slev, se do dnešního dne zaregistrovalo 9 662 rodin z Vysočiny.
 

 
 

Do projektu Rodinných pasů se Kraj Vysočina zapojil v roce 2006. Během pěti let se zaregistrovalo už celkem osmdesátpět tisíc rodin z celého Česka, které mohou využívat slevy na kulturní a volnočasové aktivity v sedmi krajích. Areál Šiklův mlýn přivítá v sobotu 20. srpna držitele pasů z celé republiky. Při příležitosti druhého ročníku setkání je připraven v rozlehlém areálu u Zvole nad Perštejnem program pro malé i velké. Součástí programu je vyhlášení jak talentové soutěže, tak i slavnostní předání tradičního certifikátu Regionální potravina Vysočiny. Jako i v předešlém roce je připravena pro zájemce ochutnávka celé řady regionálních potravin.

 

„Cílem aktivity je odstranit jakékoli finanční bariéry, které by mohly bránit rodinám s dětmi příjemně trávit jejich volný čas. Stejně jako v roce předešlém se budu těšit na společné setkání v areálu Šiklova mlýna a doufám, že si k nám na Vysočinu najdou cestu i rodiny z ostatních krajů,“ uzavřel Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina. 

 

 

Rodinné pasy - Šiklův mlýn

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • O víkendu na Šiklův mlýn s rodinnými pasy
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.8.2011 / 17.8.2011

Počet návštěv: 22404
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek