Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Nová podoba sociálního portálu

Sociální portál Kraje Vysočina změnil podobu. Využito přitom bylo nových grafických prvků, přehlednějšího členění obsahu nebo informací vážících se ke konkrétním sociálním skupinám. „Naším cílem bylo vytvořit uživatelsky přívětivé, přátelské a komunikativní prostředí se snadnou orientací,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.
 

 
 

Návštěvník portálu má možnost se jednoduchým způsobem zorientovat v typologii sociálních služeb, seznámit se s dávkami, příspěvky a další podporou, kterou poskytuje stát občanům v nouzi. Prostor je tu věnován také tématům z oblastí sociálně-právní ochrany dětí, náhradní rodinné péči nebo transformace sociálních služeb. Na stránkách portálu je dále možné nalézt odkazy, které směřují do oblasti dotací a grantů v oblasti sociální péče. Samostatný oddíl je věnován plánování sociálních služeb na krajské úrovni.

 

 „Účelem, pro který byl sociální portál zřízen, je poradit lidem, kteří hledají radu či pomoc a dále zkvalitňovat komunikaci a zprostředkování informací mezi krajským úřadem a obcemi. Prostřednictvím portálu chceme také popularizovat spolupracující organizace a jednotlivá zařízení sociální péče Kraje Vysočina,“ doplňuje radní Krčál.

 

Sociálních služeb na Vysočině využívají zejména rodiny, svobodné matky, senioři, zdravotně postižení spoluobčané, děti, lidé bez přístřeší a příslušníci menšin.

 

Sociální portál Kraje Vysočina http://www.kr-vysocina.cz/socialniportal.asp 

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.1.2014 / 22.1.2014

Počet návštěv: 10894
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies