Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor regionálního rozvoje


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

NOMINUJTE SKUTEK ROKU 2020

Kraj Vysočina již po dvanácté vyhlašuje anketu Skutek roku. Jedná se o udělení Ceny Zastupitelstva Kraje Vysočina osobám nebo projektům, které v minulém roce pomohly při rozvoji našeho kraje. „Cílem ankety je motivovat další zástupce veřejnosti k realizaci aktivit, které napomáhají v rozvoji území a prezentují činnost neziskového sektoru a představit tyto skutky roku široké veřejnosti,“ říká Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana pro regionální rozvoj. S vítězi ankety je také natočen krátký videomedailonek, který slouží k medializaci skutku, ale je také výrazem poděkování pro jeho realizátora. V Kraji Vysočina bylo realizováno již deset ročníků ankety Skutek roku.
 

 
 

Příjem nominací odstartuje  1. ledna 2021 a potrvá do 31. ledna 2021. Nominovat může kdokoliv,  a to za aktivitu, která proběhla v předešlém roce. Jedná se jak o skutky fyzických, tak i projekty právnických osob. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách http://www.kr-vysocina.cz/pocinroku, kde ve stejné době bude probíhat i anketa Zlatá jeřabina - Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku.


 


Skutek roku - Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěta. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, životní prostředí, poradenství, osvěta a vzdělávání a volný čas dětí a mládeže.  Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. Podrobnější popis oblastí a postupu při nominování můžete najít na výše uvedené adrese.


 


Následné hlasování  proběhne v březnu 2021. O výsledku fyzických osob rozhodne hlasování v průběhu měsíce března veřejnost, o výsledku právnických osob bude rozhodovat odborná porota, složená ze zástupců kraje, neziskového a podnikatelského sektoru a médií.

 
 
Zodpovídá: Miroslava Marková
Vytvořeno / změněno: 29.12.2020 / 29.12.2020
Informace jsou aktuální

Počet návštěv: 3304
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies