Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy


 

Nejlepším návrhem skleněného výrobku vystihující Vysočinu pro EXPO je originální váza

Expo 2015
Vítězkou krajské soutěže o návrh výrobku ze skla vystihující Kraj Vysočina v rámci doprovodných akcí prezentace Kraje Vysočina na EXPO 2015 je Zdeňka Polednová. Studentka 4. ročníku Akademie Světlá nad Sázavou do soutěže přihlásila svou originální vázu kopírující tvarem hranice Kraje Vysočina. „Porota v této doprovodné soutěži hodnotila pět přihlášených prací. Po vzájemné shodě jsme udělili pouze první místo,“ informovala radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Výsledky soutěže o nejlepší návrh výrobku ze skla vystihující Kraj Vysočina

1.       místo: Zdeňka POLEDNOVÁ, studentka 4. ročníku oboru bytový architekt Akademie Světlá nad Sázavou

váza z hutně tvarovaného skla do formy, materiál: barevný rubín, délka výroby: 10 hodin

 

Originální mapu Kraje Vysočina přenesenou do půdorysu ručně lité rubínové vázy bude moci vidět veřejnost s největší pravděpodobností v rámci Ozvěn EXPA, které zvažuje Kraj Vysočina uspořádat po skončení milánského EXPA. Místo a termín otevření expozice i pro občany regionu je stále ještě v jednání. Na návrh odborné poroty bude váza autorky Zdeňky Polednové s názvem Vysočina pro EXPO nabídnuta vedení Kraje Vysočina pro reprezentační účely.

 

  • Více informací Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: frysova.i@kr-vysocina.cz
 

Nejlepším návrhem skleněného výrobku vystihující Vysočinu pro EXPO je originální váza

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.6.2015 / 2.6.2015

Počet návštěv: 3731
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek