Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Nejlepší webové stránky SDH – zástupci kraje Vysočina uspěli v celostátní konkurenci!

PC
Sdružení pro obnovu a zachování historických hasičských tradic a Ministerstvo vnitra vyhlásili 3. ročník soutěže O nejlepší internetové stránky sboru dobrovolných hasičů. Cílem soutěže bylo zlepšení dostupnosti elektronických informací o dobrovolných hasičích, podpora komunikace občanů a dobrovolných hasičů, přiblížení hasičských tradic veřejnosti, výběr nejlepších webů jako příklad ostatním sborům a navázání užšího kontaktu s mladou generací, která s počítači vyrůstá.
 

 
 

Do soutěže se mohl přihlásit každý sbor dobrovolných hasičů, který má vlastní internetové stránky nebo jsou jeho stránky zařazeny do webových stránek obce či města České republiky. Ze stránek přihlášených do soutěže bylo vybráno deset webů do užšího výběru, který byl hodnocen porotou sestavenou z odborníků i laiků. Ceny byly vítězům slavnostně předány 12. 06. 2010 na hasičských slavnostech v Litoměřicích na výstavišti Zahrada Čech. Pro první tři místa byly připraveny věcné ceny (externí paměti, flash disky, vysílačky, batohy atd.), které předal patron soutěže, ministr vnitra Martin Pecina.

 

Do finálové desítky se z cca 45 přihlášených sborů probojovali i dva zástupci kraje Vysočina:

 

Hasičských slavností Litoměřice 2010 se zúčastnilo přes 200 vystavovatelů s technikou, cca 300 sborů šlo ve slavnostním průvodu a na výstavišti organizátoři přivítali přes 15 000 návštěvníků.

 

 

Nejlepší webové stránky SDH – zástupci kraje Vysočina uspěli v celostátní konkurenci!

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Nejlepší webové stránky SDH – zástupci kraje Vysočina uspěli v celostátní konkurenci!
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 23.6.2010 / 23.6.2010

Počet návštěv: 26018
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek