Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Návrh na komplexní řešení v Nemocnici Třebíč

Do třebíčské nemocnice nastupuje krizový manažer
Kraj Vysočina zastoupen hejtmanem Jiřím Běhounkem, náměstkem hejtmana Liborem Jouklem a Město Třebíč zastoupené starostou Pavlem Heřmanem, místostarostkou Marií Černou, místostarostou Pavlem Pacalem se společně s ředitelem Nemocnice Třebíč Janem Ferencem dnes setkali nad dalšími kroky vedoucími ke stabilizaci třebíčské nemocnice. Všichni zúčastnění jsou si vědomi současného stavu zdravotnictví, jeho financování i dalších provozních otázek. Po diskusi všichni vyjádřili společný závěr, že zásadním úkolem je záchrana provozu Nemocnice Třebíč.
 

 
 

„Dohodli jsme se na komplexním řešení provozu nemocnice. To spočívá v přípravě stavby nového pavilonu chirurgických oborů, přestěhování zdravotnických provozů z budovy v Družstevní ulice do areálu nemocnice a za předjednaných podmínek také zachování provozu léčebny dlouhodobě nemocných v Moravských Budějovicích. Poděkování patří všem zúčastněným za vstřícnost a konstruktivní přístup při jednání o budoucnosti třebíčské nemocnice,“ řekl po jednání hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a dodal, že město Třebíč vyjádřilo zájem na řešení stávající situace v třebíčské nemocnici a je připraveno využít budovu v Družstevní ulici pro své potřeby. Součástí dohody je zachování ubytovny pro zaměstnance nemocnice v objektu.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Návrh na komplexní řešení v Nemocnici Třebíč
 

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 23.8.2013 / 23.8.2013

Počet návštěv: 10279
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek