Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Národní týden trénování paměti na Vysočině

Národní týden trénování paměti na Vysočině
Odbor sociálních věcí Krajského úřadu kraje Vysočina pořádá dne 18. 3. 2011 akci s názvem Národní týden trénování paměti na Vysočině pro veřejnost. Při této příležitosti mají všichni návštěvníci krajského úřadu možnost zjistit, jak jsou na tom se svou pamětí.
 

 
 

Toto setkání je pořádáno v rámci celorepublikové akce Národní týden trénování paměti, kterou opakovaně vyhlásila Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging a Kraj Vysočina se do této aktivity zapojuje již pátým rokem. Jedná se o setkání trenérů paměti z kraje Vysočina a pracovníků ze zařízení sociální péče, kteří se zabývají kognitivní aktivizací uživatelů sociálních služeb v domovech pro seniory a ústavech sociální péče. Necelá padesátka účastníků Národního týdne trénování paměti absolvovala v uplynulých dvou měsících dlouhodobý kurz kognitivní aktivizace, kde se naučila pracovat s technikami kognitivní aktivizace a trénování paměti. Vyvrcholením tohoto kurzu je právě aktivní účast na Národním týdnu trénování paměti, kde si účastníci kurzu připraví pro návštěvníky krátké testy různé obtížnosti a cvičení. Účast na této akci nebude znamenat pro návštěvníky žádné dlouhé zdržení a během pár minut každý zjistí, jaká je jeho paměť. Tyto testy si odnesou návštěvníci s sebou a mohou se jim věnovat i později v klidu svého domova. Stejně tak dostanou i malé „desatero dobré paměti“, které poradí všem, jak se starat o svojí paměť.

 

Srdečně zveme širokou veřejnost, žáky, studenty, úředníky, seniory a všechny, kterým není lhostejná jejich paměť, a mají zájem o zdravý životní styl. V pátek 18. 3. 2011, v libovolném čase od 9.00 do 14.00 hodin vás budeme očekávat v Kongresovém sále Krajského úřadu v Jihlavě. Přijďte udělat něco pro sebe!

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Národní týden trénování paměti na Vysočině
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 17.2.2011 / 17.2.2011

Počet návštěv: 21294
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek