Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Náměstek hejtmana Pavel Franěk navštívil krajský Domov Jeřabina

První náměstek hejtmana Kraje Vysočina Pavel Franěk se v Domově Jeřabina seznámil s rozvojovou koncepcí domova a s jeho prioritami na další období. Společně s ředitelem organizace a krajským předsedou Sociální komise Rady Kraje Vysočina diskutovali o rozvojových plánech, které by Vysočina mohla v dalším období zrealizovat. Na Vysočině chybí další zařízení v péči o lidi s poruchou autistického spektra a kraj bude muset uvažovat i o dalších kapacitách pro staré, nemocné, handicapované a dementní osoby.
 

 
 

Další zastávkou Pavla Fraňka byl i Domov pro seniory, pracoviště Onšov, kde se přesvědčil o konkrétních projektech v oblasti zlepšování životních podmínek seniorů v tomto domově. „V posledních měsících se povedla generální výměna výtahu a z prostředků organizace došlo k rekonstrukci spodních výstavních a společenských prostor, které budou sloužit klientům domova. Dále byla zrekonstruována místnost pro zdravotně sociální personál.  Modernizace se dočkala také prádelna a mandlovna, kam byla zakoupena nová sušička a nový mandl,“ popsal změny v domově ředitel Petr Krčál.


DJ

  • zpráva převzata od Domova Jeřabina, p. o.
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Náměstek hejtmana Pavel Franěk navštívil krajský Domov Jeřabina
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.7.2019 / 25.7.2019

Počet návštěv: 2705
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek