Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Nadační fond supermarketu podporuje krasobruslařku z Dětského domova v Náměšti

DD Náměšť
Dětský domov v Náměšti nad Oslavou už několik let spolupracuje s Nadačním fondem Albert. Díky finanční podpoře z grantových projektů se proto v Náměšti mohli v minulosti věnovat muzikoterapeutickému bubnování, vybudovali a zařídili ergoterapeutickou dílnu, děti si vybraly letní tábor podle svých zájmů a v letošním roce má jedna ze svěřenkyň domova možnost věnovat se svému koníčku krasobruslení. „Naše partnerství s nadačním fondem pomalu přerůstá v přátelství, za poslední rok se naše vztahy prohloubily, a to díky několika osobním setkáním se zaměstnanci firmy,“ uvedla Sylva Hedbávná, zástupkyně ředitelky dětského domova.
 

 
 

O letošních Vánocích prodávaly děti z Náměště své výrobky v rámci charitativního projektu Jarmarky s Albertem 2015 v třebíčském supermarketu. V květnu následoval Turnaj v bowlingu, na který dostal domov nadační příspěvek přes dva a půl tisíce korun. A krasobruslařka z Dětského domova Náměšť nad Oslavou se dostala i do interního časopisu pro zaměstnance společnosti, kdy za ní na osobní návštěvu dorazila redaktorka Šimková, která zhlédla i část krasobruslařského tréninku.


„Z osobních setkání jsme měli velkou radost, neboť doposud jsme spolupracovali pouze přes email nebo telefonicky. Aktuálně proto pro nás spolupráce s nadačním fondem představuje větší přínos a nabývá jiných rozměrů,“ pochvaluje si Sylva Hedbávná.

 

Krasobruslařka

DD Náměšť

  • Více informací Sylva Hedbávná, zástupkyně ředitelky,Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, tel. 739 480 082, e-mail: zastupce@ddno.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Nadační fond supermarketu podporuje krasobruslařku z Dětského domova v Náměšti
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 10.6.2016 / 10.6.2016

Počet návštěv: 2822
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek