Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Nabitý podzimní program Family a Senior pointů na Vysočině

Kontaktní Senior a Family Point Jihlava
Vzdělání, tvořivé dílny, sport i zábava budou součástí podzimního programu Family a Senior pointů v Kraji Vysočina. Fungují v každém z pěti okresních měst Vysočiny a jejich obliba měsíc od měsíce stoupá. „Těší mě, že myšlenka zřídit místa, která jsou otevřená všem, se povedla, a že se v centrech cítí návštěvníci dobře. Navíc velkou přidanou hodnotou je mezigenerační setkávání,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál.
 

 
 

Na druhé pololetí letošního roku připravili pracovníci Family i Senior pointů zajímavou programovou nabídku, která zaujme všechny věkové generace. Návštěvníci se mohou těšit na cestopisné přednášky, tanec, lampiónový průvod nebo tematické tvořivé dílny, mohou se naučit anglicky, zdravě vařit, tvořit podzimní a vánoční dekorace nebo si nechat změřit tlak, cukr v krvi a tuk v těle. „Každý si vybere podle svého zájmu a zaměření, pobaví se a získá nové zkušenosti i znalosti,“ doplnil radní Petr Krčál.

 

Program jednotlivých family i senior pointů najdete pod zprávou v přiložených plakátech popisujících aktivity jednotlivých měst.

 

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s°kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 1.9.2016 / 1.9.2016

Počet návštěv: 2904
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek