Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

Na Vysočinu přijeli podnikatelé z Nižnevgorodské oblasti

Na Vysočinu přijeli podnikatelé z Nižnevgorodské oblasti
Na návštěvu Vysočiny dnes zavítal ministr průmyslu a inovací z Nižněvgorodské oblasti Vladimir Nefedov. Spolu s ním přijela i skupina ruských podnikatelů a ředitel tamního centra podpory exportu Vladimir Selezev, aby navázali užší spolupráci s podnikateli z Vysočiny. Delegaci přijal také náměstek hejtmana Vladimír Novotný a další členové krajské rady.
 

 
 

Ministr Nefedov krátce představil oblast Nižnyj Novgorod, která v současné době patří k nejvíce a nejrychleji se rozvíjejícím regionům v Rusku. To je dáno nejen strategickou polohou regionu s napojením na důležité dopravní uzly, ale také díky podpoře podnikatelského sektoru formou speciálních grantů do vědy, výzkumu a inovací. Region Nižnyj Novgorod se vyznačuje nízkou nezaměstnaností, na druhou stranu se místní podniky potýkají s nedostatkem kvalifikovaných odborníků. „Potenciál vzájemné spolupráce vidím zejména ve výměně zkušeností ve vědecko-technologickém sektoru, v oblasti podnikatelských klastrů, ve spolupráci vysokých škol nebo v cestovním ruchu,“ řekl po návštěvě ruské delegace náměstek hejtmana Vladimír Novotný.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Na Vysočinu přijeli podnikatelé z Nižnevgorodské oblasti
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 15.7.2013 / 15.7.2013

Počet návštěv: 10624
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek