Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje


 

Na první Veletrh produktů na Vysočině se přihlásila už čtyřicítka regionálních výrobců

Chléb
První ročník Veletrhu produktů typických po kraj Vysočina se bude konat už 6. května v Domě kultury a odborů na Tolstého ulici v Jihlavě. Veřejnost se bude moci od 9:30 do 19:00 hod. přijít seznámit nebo si nakoupit regionální produkty. Čtyřicítka vystavovatelů zastupuje regionální uzenářství, pivovarnictví, pekařství, mlékárenskou výrobu, čokoládové speciality, dřevařství, košíkářství, šperkařství, keramiku, pěstitelství, výrobu skla nebo výrobu pleteného oblečení.
 

 
 

„Návštěvníci veletrhu budou moci na vlastní oči shlédnout výrobu některých produktů, ochutnat různé regionální pochoutky a v neposlední řadě si je také zakoupit,“ uvedl krajský radní pro oblast lesního a vodního hospodářství a zemědělství Josef Matějek, který doplnil, že součastně vznikne i databáze regionálních výrobků. Tu bude veřejnost moci dohledat na webových stránkách kraje Vysočina od října 2010.

 

Veletrh je i zajímavou možností ukázat žákům, studentům i široké veřejnosti výrobky z Vysočiny a podpořit regionální výrobu a trh. Vstup na veletrh je zdarma.

 

Veletrh produktů typických pro kraj Vysočina je realizovaný v rámci projektu „Vysočina 21“ a je podpořen z revolvingového fondu MŽP. Partnery akce jsou Ekologická agentura Zera, Agrovenkov, Hospodářská komora a Český rozhlas Region, s jehož spoluprací bude na veletrhu prezentována akce s názvem „Najdi si svého farmáře“. Veletrh se koná rovněž s podporou Evropské komise v rámci 2. ročníku Evropského týdne malých a středních podnikatelů. Připraven je také doprovodný program pro děti.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Na první Veletrh produktů na Vysočině se přihlásila už čtyřicítka regionálních výrobců
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2010 / 3.5.2010

Počet návštěv: 7950
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek