Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Mladí stavaři z Havlíčkova Brodu úspěšně reprezentovali Vysočinu

Úspěch brodských stavařů na soutěži v Českých Budějovicích
Studenti Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně z Havlíčkova Brodu Jaroslav Lédl a David Strmeň ukázali, že v Kraji Vysočina máme úspěšné budoucí projektanty. Zúčastnili se celostátní soutěže v projektování rodinného domu pomocí grafických programů a na mezinárodní soutěži v konkurenci dalších 25 středních škol z Česka i Slovenska obsadili druhé místo.
 

 
 

„Naši studenti jsou každoročními účastníky. Letos se kluci umístili na stříbrné pozici. Mezi jednotlivci skončil čtvrťák Jaroslav Lédl na třetím místě a jeho mladší spolužák ze třetího ročníku David Strmeň na pěkném 14. místě z celkových 52 soutěžících,“ popsal ředitel havlíčkobrodské stavební školy Ladislav Fiala, který si pochvaluje, jak jeho studenti úspěšně reprezentovali nejen školu, ale i celý Kraj Vysočina.


Celostátní žákovskou soutěž v projektování rodinného domu pořádá každoročně Střední průmyslová škola stavební v Český Budějovicích pro žáky 3. a 4. ročníků denního studia stavebních oborů. Letos se v závěru března uskutečnil 16. ročník této mezinárodní soutěže, jejímž vyhlašovatelem je ministerstvo školství. „O vysoké úrovni a vážnosti soutěžního klání v jižních Čechách svědčí i její zařazení do programu Excelence,“ ubezpečil ředitel Ladislav Fiala.


Ocenění studenti


  • Zpráva zpracována z podkladů Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
  • Více informací Ladislav Fiala, ředitel školy, e-mail: fiala@stavskola.cz
  • tisk@kr-vysocina.cz


 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 28.3.2017 / 28.3.2017

Počet návštěv: 5208
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek