Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Mezi regionální produkty nově patří i krmné směsi pro domácí zvířata

Mezi regionální produkty nově patří i krmné směsi pro domácí zvířata
Ještě před koncem roku rozšíří nabídku na pultech obchodů další výrobky s certifikátem původu Vysočina regionální produkt. Letos patrně už posledním posuzováním odborné komise prošla trojice producentů potravin, další potvrzení o původu získaly výrobky od tradičního regionálního výrobce prádla a nově se mezi certifikované regionální produkty zařadila krmná směs pro domácí zvířata vyráběná ve Slaviboři u Telče.
 

 
 

Zemědělská a.s. Krucemburk, akciová společnost

Zemědělská akciová společnost Krucemburk k už dříve certifikovaným klobásám Vysočina nově přidává vynikající komínovou klobásu, paštiku s medvědím česnekem a doubravské párky. Vedle uzenin mají právo nově nosit značku Vysočina regionální produkt také kmín, modrý a bílý mák. Certifikát převzal Miloslav Doležal, ekonom společnosti.

PLEAS, a.s. Havlíčkův Brod

Havlíčkobroský výrobce kvalitního oblečení s dlouholetou tradicí se do rodiny regionálních produktů zapsal před několika lety, kdy na trh přišel s originální a nápaditou kolekcí spodního prádla a pirátských šátků s decentně vyvedeným motivem jeřabin. Nově je certifikátem opatřena kolekce sportovního funkčního prádla – dámského i pánského. Společnost opět vsadila na kvalitní materiál a jako jemný dekor posloužilo grafický motiv z loga Kraje Vysočina. Certifikát převzal vedoucí odboru prodeje společnosti David Burian.

Jaroslav Cech, Slaviboř u Telče

Novinkou mezi certifikovanými regionálními výrobky je mačkaný oves patřící mezi vyvážené krmivo využívané a doporučované jako krmivo např. pro koně. Jaroslav Cech ze Slaviboře u Telče se výrobou vyvážených krmných směsí zbývá už téměř 21 let a certifikací nového druhu výrobku pomyslně otevírá nové směrování certifikace jako takové. Certifikát v zastoupení převzala Jana Cechová.

KLAS JAROMĚŘICE spol. s r.o.

Tradiční domácí pečení s využitím regionálních surovin přineslo certifikát potvrzující regionální původ chlebu kmínovému vyrobenému z pšeničné a žitné mouky a stejný výrobce uspěl také s koláčem s makovou náplní. Ručně vyráběný koláč z kynutého těsta je bohatě zdobený domácí makovou náplní a sypaný křehkou drobenkou. Certifikát převzala Kateřina Kuchaříková, vedoucí pekárny.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Mezi regionální produkty nově patří i krmné směsi pro domácí zvířata
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.12.2012 / 12.12.2012

Počet návštěv: 15027
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek