Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Maškarní merenda se Srdcem na dlani

Maškarní merenda se Srdcem na dlani
Uživatelé ústavů sociální péče kraje Vysočina přijali pozvání na osmý ročník tradiční akce Srdce na dlani pořádané odborem sociálních věcí Krajského úřadu. Prostory třešťské střední školy se tak 18. května proměnily ve velké jeviště plné masek a kostýmů.
 

 
 

Stovka uživatelů zařízení sociální péče přijela na setkání za doprovodu pracovníků organizace přestrojena za velmi pěkné masky, protože motto letošního setkání byla maškarní merenda. K vidění tak byly „živé“ šípkové keře, labutě, včelky a včelaři a spousta dalších zajímavých převleků. Všechny masky byly odměněny malým dárkem. Součástí programu bylo i vystoupení uživatelů ze čtyř organizací, kteří si připravili velmi pěkná vystoupení: příroda a zvířata na Vysočině, labutí jezero, country tanec a tanec „dětí ráje“. Příjemným překvapením bylo i vystoupení mrákotínských baletek, které přijely do Třeště s veselou spartakiádou.

 

Již tradičně se akce uskutečnila v sále SOŠ a SOU v Třešti, kde se o účastníky setkání vzorně starali žáci této školy, pod vedením jejich pedagogů a dalších pracovníků školy. Pro návštěvníky byla připravena káva a zákusek a nechyběla ani výborná večeře. Hlavní náplní celého odpoledne byla ale tanec a dobrá zábava. O taneční doprovod se postarala hudební skupina Mix Tábor. Návštěvníkům tak zahráli muzikanti písničky na jejich přání, ale také se skvěle zapojili do programu. Dobrá nálada se prolínala celým odpolednem a všichni se skvěle bavili. Největší odměnou pro všechny pořadatele a pracovníky zařízení sociální péče byly usměvavé a spokojené tváře jejich uživatelů

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Maškarní merenda se Srdcem na dlani
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 24.5.2011 / 24.5.2011

Počet návštěv: 18519
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek