Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu > O Vysočině > Symboly kraje > Logo


 

Symboly kraje

Záložky hlavní nabídky

Vyberte:

Logotyp Kraje Vysočina

 

 
 

Loga VysočinyKombinace modré a zelené byla v procesu tvorby logotypu identifikována jako suverénně nejakceptovatelnější. Modrá a zelená vyvolávají asociace jako jsou čistota, voda, lesy a ekologie. Současně tato barevnost podporuje "akčnost" a celkově svěží vyznění logotypu.

Textová část je zpracována ve dvou variantách. Varianta s textem "Kraj Vysočina" je variantou neutrální využívanou především v komunikaci vně Kraje Vysočina, včetně zahraničí (v jazykových mutacích "Vysočina Region" /AJ/, "Region Vysočina"/NJ/).

Varianta "Vysočina" s dovětkem "náš domov" je využívána výhradně v komunikaci uvnitř Kraje Vysočina. Tato varianta je charakteristickým prvkem v kampani za podporu soudržnosti Kraje Vysočina.

Žádost o udělení souhlasu pro použití logotypu Kraje Vysočina zašlete na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, Odbor sekretariátu hejtmana, Zbyněk Čech, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, nebo cech.z@kr-vysocina.cz.

 

 

 
 
Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 12.6.2008 / 12.6.2008

Počet návštěv: 198160
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies