Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Letní žurnalistická škola: Zítra videopřenos Duelu Václava Moravce

Program Letní žurnalistické školy (LŽŠ) v Havlíčkově Brodě bude zítra večer gradovat očekávaným volebním duelem hejtmana kraje Vysočina Miloše Vystrčila a krajského zastupitele Jiřího Běhounka. Moderování tohoto duelu se ujme Václav Moravec. Veřejnost může volební duel sledovat osobně od 19:30 hod. ve velkém sále Staré radnice (Havlíčkův Brod) nebo v přímém přenosu prostřednictvím webových stránek www.vysocina.public-i.tv/site/. Na stejné adrese bude následně umístěn i záznam z této diskuze. Přímý přenos z duelu bude režírovat posluchač LŽŠ Ondřej Rázl.
 

 
 
Posluchači letní žurnalistické školy měli letos poprvé možnost seznámit se s možnostmi přenosového zařízení, které pro účely přímých přenosů jednání zastupitelstev a veřejných jednání, pořídil z programu E-Participate kraj Vysočina. Celý týden mají mladí novináři k dispozici krajské přenosové zařízení doplněné o dvě kamery. "Začátkem týdne proběhlo několikahodinové školení k instalaci zařízení a jeho ovládání. První samostatně připravené přenosy měly své rezervy, ale důležité je se se zařízením sžít, uvědomit si jeho přednosti a respektovat jeho limity," uvedl Dušan Matys z krajského odboru informatiky.

Videozáznamy z dílny posluchačů LŽŠ, stejně jako i předešlé záznamy krajských informatiků ze zasedání zastupitelstva najdete v přehledném archivu na www.vysocina.public-i.tv/site/.

Dušan Matys, odbor informatiky Krajského úřadu kraje Vysočina:
Aby připravovaný a poté realizovaný přenos neztratil na kvalitě, museli jsme největší pozornost věnovat kvalitě zvuku. Obraz lze v tomto případě chápat jako důležitou přidanou hodnotu, protože především bez kvalitního zvuku přestává mít jakýkoli přenos význam.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Letní žurnalistická škola: Zítra videopřenos Duelu Václava Moravce
 

Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 25.8.2008 / 25.8.2008

Počet návštěv: 31006
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek