Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Krajské zastupitelstvo bude projednávat podporu výstavby nové Multifunkční haly Orla v Havlíčkově Brodě

Krajské zastupitelstvo bude projednávat podporu výstavby nové Multifunkční haly Orla v Havlíčkově Brodě
Krajští zastupitelé se budou koncem června zabývat žádostí představitelů Orla jednoty Havlíčkův Brod o finanční podporu výstavby nové Multifunkční hady v areále Základní školy Nuselská v Havlíčkově Brodě. Nová hala bude podle Františka Holase, starosty jednoty splňovat svými rozměry soutěžní požadavky pro většinu kolektivních i individuálních sportů. V žádosti se uvádí, že důvodem pro zvažovanou stavbu je absence sportoviště pro účely jednoty Orel, která v současné době čítá v Havlíčkově Brodě 112 členů. O nové sportovní prostory by se jednota Orel v budoucnu ráda dělila s ostatními menšími spolky v rámci města.
 

 
 

Předběžné rozpočtové náklady odhadují zástupci jednoty Orel na 30 miliónů korun. Zastupitelstvo města Havlíčkův Brod deklaruje v letošním roce úhradu až 1/3 nákladů maximálně sedm miliónů korun. Na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy bude projednána žádost spolku ve výši osm miliónů korun. Část prostředků uhradí jednota ze svých zdrojů. Krajští zastupitelé na svém nejbližším jednání rozhodnou o výši podpory ze strany Kraje Vysočina, která je ze strany Rady Kraje Vysočina podle dosavadní praxe ve výši podílu města.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Krajské zastupitelstvo bude projednávat podporu výstavby nové Multifunkční haly Orla v Havlíčkově Brodě
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 12.6.2012 / 12.6.2012

Počet návštěv: 4541
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek